Головна » 2023 » Березень » 15 » «Здорова Україна» - програма, яка змінює ставлення до спорту
12:47
«Здорова Україна» - програма, яка змінює ставлення до спорту

Сьогодні на Тернопільщині, у с. Скорики за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета розпочався обласний активний форум «Здорова Україна – Здорова громада – Фізична культура в Новій українській школі».

Наша область стала першою, де почали впроваджувати цю програму.

Основною метою є популяризації здорового способу життя серед українців, а також створення умов для фізичної активності дітей і дорослих.

Програма поєднує вісім ключових компонентів та передбачає злагоджені дії працівників закладу освіти для формування безпечного та здорового освітнього середовища:

освітній простір;

освіта у сфері здоров’я та безпеки;

фізична культура та рухова активність;

здорове харчування;

медична служба;

психологічна служба;

підготовка і здоров’я вчителів;

залучення сім’ї та громади.

Вчителі фізичної культури та представники спортивних федерацій розглянули основні етапи щодо реалізації Концепції розвитку щоденного шкільного спорту та запровадження нових сучасних уроків фізичної культури у НУШ.

Головне завдання – виховати любов до спорту і сформувати звичку до регулярної фізичної активності та здорового способу життя.

Наразі, в Україні уже проведено понад 200 практичних семінарів, до яких залучено понад 25 тис. учителів фізичної культури та викладачів фізичного виховання і понад 500 тис. учнів закладів освіти.

Переглядів: 33 | Додав: jura010596
Всього коментарів: 0
avatar