Головна » 2017 » Лютий » 20 » ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ 2017
ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ 2017

З 13 по 17 лютого в наші школі проходив тиждень інформатики. У програмі тижня були заплановані та проведені наступні заходи:

1. Екскурсія 1 класу в кабінет інформатики;

2. Перегляд мультфільмів (початкові класи);

3. Веб-квест "Загублені деталі" (8 клас);

4. подорож до країни Комп'ютерленду (2-4 класи);

5. Урок створення фотоальбому (9 клас);

6. Конкурс валентинок (виготовлення валентинок);

Протягом тижня учні мали змогу ознайомлюватися з цікавими знахідками та винаходами, новинками в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій. Під час проведення заходів активними виявилися учні початкових класів. Учні 8 класу взяли участь у цікавому веб-квесті "Загублені деталі". В ході веб-квесту 8-микласники розв'язували ребуси, кросворди, кодували та розкодовквали інформацію.

Учні першого класу завітали до кабінету інформатики, де ознайомилися з обладананням, виконали веселу фізкультхвилинку.

Для участі в подорожі до комп'ютерленду учні поділилися на дві команди "Мишки" та "Флешки". Діти давали відповіді та виконували апрактичні завдання. Урок пройшов в дружелюбній та доброзичливій атмосфері. Всі учасники залишилися задоволені.

Проведення таких заходів під час предметних тижнів розвиває інтерес учнів до вивчення предмету, творчу уяву, художній смак, змагання, логічне та просторове мислення, підсилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної, творчої та самостійної діяльності.