Головна » 2017 » Лютий » 13 » ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ 2017
14:34
ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ 2017

Підвищення освітнього рівня і якості володіння іноземною мовою, розвиток творчої активності учнів, активізація всіх форм позакласної роботи, підвищення інтересу до мов, розвиток загального кругозору, підвищення культурного рівня – мета проведення тижня іноземної мови у Скориківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Кожного року цей тиждень показує, що інтерес до вивчення англійської та німецької мови учнями нашої школи не знижується. Всі класи із задоволенням беруть участь у заходах. Предметний тиждень має велике загальноосвітнє, виховне та розвиваюче значення. Він не тільки поглиблює й розширює культурологічний кругозір школярів, але й сприяє розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків і, як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення мови і культури іншої країни.

Саме з  метою покращення знань учнів, у Скориківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчителями англійської та німецької мови Полєщук Т.Б. та Юзьвак Н.Г. було проведено тиждень іноземної мови на тему « І чужого научайтесь, й свого не цурайтесь….!» з 30.01 січня по 03.02.2017 р. У заходах цього тижня взяли участь всі класи нашої школи, адже план проведення «Тижня» дав змогу залучити всі вікові групи дітей: від початкової школи до старшокласників. Дітям було представлено завдання не лише з програмового матеріалу, але й з елементами країнознавства.

Тиждень розпочався у понеділок 30.01.2017 р. з урочистої лінійки на тему

 « Англійська та німецька – мови міжнародного спілкування», під час якої учні 9 класу розповіли про роль іноземної мови у світі та її значення для сучасної людини. Юзьвак Н.Г. ознайомила з планом проведення тижня. У цей же день було оформлено  виставку малюнків ( 1- 5 класи) і стіннівок ( 6 -11 класи) « Німеччина та Англія очима дітей».

   

У 3 класі пройшов відкритий урок з англійської мови  «Свята. Моє улюблене свято». На уроці діти співали пісні англійською мовою, проводили різноманітні ігри та розповідали про свята в Англії.

​​​​​​ 

Для учнів 8 класу вчитель англійської мови Полєщук Т.Б. провела  брейн - ринг  “Whos the best at English?”. Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської та виховання в учнів почуття відповідальності.  Віртуальну прогулянку Німеччиною  «Willkommen in Deutschland!»  здійснили учні 4 -11 класів під керівництвом вчителя німецької мови Юзьвак Н.Г. . Команда з чудових екскурсоводів запросила гостей до найбільш відомих куточків Німеччини. Учням була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на задану тему. Метою заходу було навчити учнів створювати презентації та вміння захищати свої роботи, використовуючи вивчений лексичний матеріал в усному мовленні.

  У вівторок вчителем німецької мови Юзьвак Н.Г. було проведено інтелектуальну гру «Розумники і розумниці» для 8 класу і вікторину «Was?Wo?Wann?» для 9 класу. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.
Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнута.

  

У середу відбувся перегляд фільмів мовою оригіналу. Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в молодшій школі, розвиток в учнів інтересу до творчості, логічного мислення та пам'яті. Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови. Також цього дня було проведено «Велику гру» для учнів 4 – 8 класів. Кожен клас – це команда, яка мала відшукати  на території школи 6 баз, на кожній з яких потрібно було виконати цікаві завдання і зібрати таким чином пазл – вислів про важливість вивчення іноземної мови. Учасники конкурсу проявили хорошу дикцію, кмітливість, почуття гумору та неабияку акторську майстерність. Перемогу у грі здобули учні 7 класу. Всі учасники змагання отримали хороший настрій.

    

 

  

У четвер у шкільній столові вчитель німецької мови Юзьвак Н.Г. провела кулінарний майстер – клас з випікання традиційного німецького та англійського печива. « У пекарні» працювали всі учні школи. Лунав веселий сміх, діти випікали печиво, прикрашали його і упаковували. Юні кулінари проявили творчість та креативність.

      

Цього ж дня з учнями 11 класу  вчитель англійської мови Полєщук Т.Б.  провела відкритий урок-подорож “Proud to be Ukrainian”. Мета заходу - виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою; розширити знання учнів про культуру своєї країни; формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів, навчити учнів працювати з додатковою літературою.

У п’ятницю відбулося свято знавців іноземної мови  «Зимові свята в Німеччині та Англії». Артисти старанно готувались до позакласного заходу, розповіли про традиції святкування зимових свят в обох країнах з опорою на презентацію, співали пісні, актори старанно підготували цікаві зимові інсценізації, проявили неперевершений артистизм. Гості також мали можливість взяти участь в цікавих іграх під час свята. Усіх присутніх учасники дійства пригостили печивом, яке ж самі і приготували у «зимовій пекарні».

   

   

Предметний тиждень іноземної мови проведе ний на достатньому методичному рівні, успішно, результативно, був задіяний творчий потенціал як учнів, так і вчителів. Залучаючи учнів до творчої роботи, вчителі іноземної мови забезпечили їх цікавим матеріалом країнознавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності. Всім дітям була надана можливість розділити радість успіху, самим брати участь у заходах, або, як глядачі, підтримувати своїх однокласників.

Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Найкращі знавці англійської та німецької мови у кожному класі отримали спеціальні призи .
Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Переглядів: 524 | Додав: Юлія_Леонтіївна
Всього коментарів: 0
avatar