Головна » 2018 » Серпень » 23 » Розвиток стресостійкості як профілактика емоційного вигорання
16:11
Розвиток стресостійкості як профілактика емоційного вигорання

В нашій школі був проведенний захід, фахівцями Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету Тетяною Надвиничною, кандидатом психологічних наук, начальником відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяною Білінською на тему «Розвиток стресостійкості як профілактика емоційного вигорання».
Учасники говорили про позитивне ставлення вчителів до власної педагогічної діяльності, визначення основних умов збереження емоційного здоров'я педагога, формування особистісного ресурсу протистояння синдрому вигорання та надання інформації про сучасні техніки і прийоми стабілізації емоційного стану педагогів. Особливе захоплення викликали вправи, які були спрямовані на пошук власного ресурсу при наявності синдрому емоційного вигорання у педагогічних працівників. Присутні захоплено ділились враженнями, активно обмінювались думками, навчились звертати увагу на позитивні моменти життя і бути вдячними за них.
«Для чого у моєму житті з'явилась та чи інша неприємна ситуація? Які висновки я маю з неї зробити? Чого я маю в цій ситуації навчитись? Негативне запитання «За що?» перетворювати на позитивне «Для чого?». Якщо з таких позицій підходити до життєвих ситуацій, то вони перестають сприйматися як проблеми, і життя починає сприйматись по іншому, де події і ситуації складаються таким чином, щоб ми могли навчитись саме тому, що нам потрібно», – підкреслила Тетяна Білінська.
     На завершення Ганна Іванівна звернулася до присутніх із словами вдячності за проведення заходу та побажала усім здоров’я, успіхів у роботі та творчих злетів.

 

Переглядів: 277 | Додав: Юлія_Леонтіївна
Всього коментарів: 0
avatar