Головна » Архів новин

Сьогодні на Тернопільщині, у с. Скорики за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета розпочався обласний активний форум «Здорова Україна – Здорова громада – Фізична культура в Новій українській школі».

Наша область стала першою, де почали впроваджувати цю програму.

Основною метою є популяризації здорового способу життя серед українців, а також створення умов для фізичної активності дітей і дорослих.

Програма поєднує вісім ключових компонентів та передбачає злагоджені дії працівників закладу освіти для формування безпечного та здорового освітнього середовища:

освітній простір;

освіта у сфері здоров’ ... Читати далі »

Переглядів: 32 | Додав: jura010596 | Дата: 15.03.2023 | Коментарі (0)

⭐День Святого Миколая - магічний час добрих справ, мрій, щирих дитячих посмішок та довгоочікуваних подарунків.

❤️Навіть у ці темні та складні для нашої країни часи ми не маємо права забувати, що наша малеча все ще вірить у щасливе дитинство, новорічні дива та сюрпризи.

Тому сьогодні у нашій Скориківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось чарівне дійство "Свято Миколая", на яке завітав Святий Миколай та кожна дитинка змогла отримати подарунок завдяки нашому щорічному спонсору та меценату, Герою України, директору ТОВ ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: jura010596 | Дата: 19.12.2022 | Коментарі (0)

Є на світі країна, з якою не зрівняється жодна у світі. Є у неї гори високі, і моря глибокі, і чорноземи родючі, стрункі смереки і швидкі річки. І проживають там, найкрасивіші жінки, працьовиті чоловіки та найактивніша молодь у світі. Це все і є - найбільшим скарбом країни, яка зветься - Україна.

З нагоди міжнародного Дня волонтерів учнями 7-Б класу Скориківської ЗОШ І-ІІ ст. організовано та проведено виховний захід "Зрозуміти! Допомогти! Підтримати!", в рамках якого проведено аукціон (виручені кошти - для потреб ЗСУ).

... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: jura010596 | Дата: 08.12.2022 | Коментарі (0)

Україна – це край де почалося наше життя, тут жили наші прадіди, тут корінь українського народу, який сягає в глибину століть. А знати свій народ – це завжди означає пам’ятати батьківську хату, мамину пісню, що вчила нас добра і справедливості, берегти бабусину розмальовану скриню та доглядати її як реліквію. 7 грудня – Всесвітній день української хустки, перлини українського національного побуту. В цей день традиційно дівчата, жінки різного фаху, віку та національності задля спільної мети – зберігати та відновлювати українські традиції, одягають хустку. Щорічно, починаючи з 2019 року, Скориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів приєднується до флешмобу «♯зроби фото з хусткою». Девізом лінійки, підготовленої учнями 7 А класу, для вшанування українського народного оберегу стали слова: «Хай хустка і сьогодні оберегом стане і Україну вбереже від зла. Хай мир на Україні враз настане – закінчиться жорстока ця війна!»

... Читати далі »

Переглядів: 152 | Додав: jura010596 | Дата: 07.12.2022 | Коментарі (0)

30 листопада 2022 року працівники ВП №5 смт. Підволочиськ Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області спільно із депутатом Тернопільської обласної ради Юлією Хаєцькою, депутатом Підволочиської селищної ради Ольгою Лівінчук в рамках всеукраїнської кампанії "16 днів активізму проти гендернозумовленого насильства" провели профілактичну роботу з учнями Скориківської ЗОШ. Під час зустрічі обговорили важливі питання, які стосуються домашнього насильства, його види та форми, пояснили учням, куди звертатись по допомогу у разі проявів насильства, де отримати безкоштовні консультації, надали номери гарячих ліній. Основна мета зустрічі - донести до дітей, що замовчувати факти насильства не можна, а потрібно обовязково звертатися за допомогою.

... Читати далі »

Переглядів: 173 | Додав: jura010596 | Дата: 30.11.2022 | Коментарі (0)

Сьогодні ми вшановуємо 90-ті роковини початку великого голоду в Україні 1932-1933 років. У молитві схиляємо голови над тими, хто став жертвою сталінського терору і був убитий голодом в Україні. Цей день повинен нагадати нам, з одного боку, що ми маємо обов’язок молитися за тих, у кого відібрали право молитися, кому не дали можливість бути гідно похованим, за християнським звичаєм, а з іншого – що цей великий голод був спланованим геноцидом сталінського режиму, наслідком втрати української державності.

Вічная пам’ять всім тим, у кого забрали право на житті та існування, хто став жертвою великого голоду в Україні!

... Читати далі »

Переглядів: 163 | Додав: jura010596 | Дата: 26.11.2022 | Коментарі (0)

Сьогодні, 9 листопада, учні Скориківської ЗОШ І-ІІІ ступенів писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності- це традиційна щорічна загальнонаціональна акція , присвячена українській мові.

День української мови і писемності - свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні.

9 листопада за православним календарем - це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія.

А ще сьогодні стартує ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Єдиний скарб у тебе - рідна мова,

Закляття для сусіднього хижацтва .

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

П.Куліш

І сьогодні,як ніколи,всі українці повинні зрозуміти,що ми не маємо права втратити цей дорогоцінний скарб, адже мова,як і Україна, починається з кожного із нас.

Мова - це зброя українців.Щоб перемогти , потрібно на ... Читати далі »

Переглядів: 127 | Додав: jura010596 | Дата: 09.11.2022 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 10 11 »