Головна » 2021 » Травень » 13

Грамотою переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму нагороджено Павлюк Олену Анатоліївну, ученицю 7 класу Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Тернопільської області. Керівник: Тарнопольська Юлія Іванівна, вчитель біології. В проекті: "Дослідження формування сот бджолами в рамках з природнього і штучного матеріалу" здійснено аналіз особливостей  формування сот й вироблення меду бджолами за використання різних видів мінірамок, дано оцінку безвощинній технології виробництва стільникового меду – як альтернативі отримання меду з високими лікувальними властивостями та економічною вигодою для пасічників. Стільниковий мед об’єднує в собі біологічно активні речовини, що виробляються рослинами та організмом бджіл. Їх участь у зміні властивостей нектару, пилку, в створенні воску і прополісу надає стільнико ... Читати далі »

Переглядів: 300 | Додав: jura010596 | Дата: 13.05.2021 | Коментарі (0)