Головна » 2017 » Квітень » 9 » Тиждень початкових класів- 2017
Тиждень початкових класів- 2017

З метою допомогти посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути їхні здібності, дозволити кожному учневі пізнати себе, дати можливість більшою мірою стверджуватися у власних очах і серед оточуючих, сприяти розвиткові творчої ініціативи дитини, з 20 по 24 березня у школі проходив Тиждень початкових класів під гаслом «Ми з книгою найкращі друзі»

У проведенні Тижня взяв участь кожен учень, а вчителі Добровольська М.Р, Литвинець Г.В, Нечай Г.К  та Квятковська Л.Л доклали зусиль для забезпечення рівних можливостей для всіх дітей, незалежно від рівня їх навчальних досягнень.

Розпочався Тиждень з святкової лінійки, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня. Тиждень був присвячений книзі. Кожен день в нас проходив під певним кольором веселки   ,тому діти  мали символічні емблемки на кожен день певного кольору

Понеділок – день природознавства. Учні мали можливість проявити свої знання з природознавства,тому що був проведений конкурс на тему «Найкращий читач дитячої енциклопедії з природи» ,у якому перемогли учні 4 класу, зокрема Слівінський Вадим та Мельничук Ілона. Дітям сподобалось проведення вікторини «Цікаві птахи» та побували на станції загадок з природи.

Вівторок-день української мови та читання. Вчителями класоводами були проведені каліграфічні хвилинки під назвою « В гостях у пані Каліграфії », був проведений конкурс на кращий зошит з української мови, особливо сподобались ігри «Анаграмма» та «З букв одного слова»

Вчителем Квятковською Л.Л. був проведений усний журнал під назвою «Нам без книг ніяк не можна». Діти мали можливість проявити свої знання із читання казок, декламували поезію Т.Г Шевченка,опісля були нагороджені медальками за  І,ІІ та ІІІ місце у конкурсі.

Середа - день математики. Не менш цікавим пройшов цей день. Він був насичений різноманітними математичними цікавинками. Пройшов конкурс «Веселі математики», який запросив малят до подорожі в країну Знань, під час якої вдалося стимулювати активність кожного учня, з метою розвитку здібностей і виховувати почуття дружби та взаємоповаги.

Особливо в захваті діти розмальовували математичні розмальовки на яких були запропоновані різноманітні математичні завдання, вони сприяли розвитку логічного та творчого мислення, а також поглибили знання дітей з математики.

Четвер-день праці та малювання. День новизни творчості та багато приємних вражень. Діти малювали малюнки на тему «Мій улюблений казковий герой»

Надзвичайно цікаво і з великим задоволенням діти створювали аплікацію до казки «Колобок» з допомогою ниток.

350

Робота кипіла, як  на ткацькій фабриці. І ось, що з цього вийшло. Діти дуже зацікавились новою технікою робити.

Завершальний етап - день музики та спорту . Вчителями –класоводами були запропоновані цікаві фізкультхвилинки. Як підведення підсумку було проведено «Свято книги»  , у якому взяли участь усі учні початкової школи. Цікаві пісні,повчальні вірші,жваві сценки спонукали кожного учня задуматись, яке місце у їхньому житті займає книга.

Головне – щоб навчання дітей було не тягарем , а радісним процесом розвитку своїх здібностей, умінь і навичок. Тільки таким чином ,виявляються обдаровані діти, а вони потребують особливої уваги , у них наша надія на краще майбутнє.

Тиждень початкової школи ще раз переконав всіх у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!