Головна » 2018 » Лютий » 19 » Тиждень фізики та інформатики_2018
Тиждень фізики та інформатики_2018

З 5 лютого по 9 лютого в нашій школі пройшов тиждень фізики та інформатики.

Метою заходу було створити умови для підвищення мотивації до вивчення шкільних предметів фізики та інформатики, сприяти формуванню інформаційної культури, логічного мислення, колективної творчої активності, розвивати пам'ять, уважність. Відкриття тижня розпочалося 5 лютого лінійкою, де вчитель фізики та інформатики Хорошун Юлія Леонтіївна ознайомила учнів з планом проведення тижня. В цей день відбулася виставка фізичних явищ.

• 6 лютого школа святкувала День Безпечного Інтернету, відбулася інформаційна хвилинка, учні 11 класу підготували відео-ролик про безпеку в мережі, а учні 10 класу роздали початковим класам буклети про безпечний Інтернет. Відбувся конкурс між учнями 8 класу на кращу презентацію про школу.

​​​​​​​

• 7 лютого для учнів 5,6 класі здійснено подорож до кабінету фізики, а для 1-6 класів проведено годину цікавих дослідів. Зміст цього заходу було спрямовано на опанування учнями наукових фактів, усвідомлення ними суті понять і законів, які дають змогу пояснити перебіг фізичних явищ і процесів і з’ясувати їхні закономірності. Цікаві досліди з простими побутовими приладами просто зачарували учнів та довели, що наука фізика може бути надзвичайно цікавою, а її закони дійсно працюють.

• 8 лютого відбувся конкурс на кращий буклет між учнями 9 класу, перегляд мультфільмів та конкурс малюнків.

• 9 лютого відбулася екскурсія учнів 1 класу в кабінет інформатики, також учні на перервах мали змогу пограти в улюблені ігри.

Для себе діти здобули неоціненний досвід пошуку інформації, її опрацювання, розкрили навички ведення дослідницької діяльності. Проведення таких заходів під час предметних Тижнів розвиває інтерес учнів до вивчення предмету, творчу уяву, художній смак, навички змагання, логічне та просторове мислення, посилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної творчої та самостійної діяльності, формує навички самостійності.

Активні учні школи були нагороджені.