Головна » 2016 » Вересень » 3 » Свято знань, нових задумів і здобутків - 2016
Свято знань, нових задумів і здобутків - 2016

Першого вересень 2016-го сміливо заявив про себе, оголосивши урочистою лінійкою початок нового навчального року у Скориківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цьогоріч День знань відкрив нову сторінку в житті 12 школярів - саме стільки учнів переступило поріг школи.   Свято першого дзвоника є радісним і хвилюючим для всіх учнів. Та найбільше - для тих, хто  розпочинає своє шкільне життя, і тих, хто от-от із ним попрощається.

З нагоди Дня знань прийшло багато рідних, знайомих учнів. Море квітів, посмішок і веселого настрою... Океан неприхованих емоцій...  Хвилювання читалося на обличчях татусів і мам наймолодших членів шкільної громади і батьків, чиї діти цього року назавжди попрощаються зі школою. Традиційно відкрилося свято першого дзвоника звуками Державного Гімну та підняттям прапорів. У своєму вітальному  слові директор закладу Г.І.Трач звернулася з напутніми словами-побажаннями до всіх, хто причетний до шкільного життя. "Першачкам" директор по-материнськи турботливо бажала сміливо торувати нову стежину в житті, вдалого старту в процесі навчання; колегам - невичерпних творчих сил у добрій і гуманній справі; батькам  - радості і гордості за своїх дітей; випускникам - успішного фінішу та здійснення всіх мрій, задумів. Окремо Ганна Іванівна подякувала всім, хто завжди допомагає школі, дбає про комфортні умови навчання дітей: селищному голові З.Б. Потісі  і директору ТОВ "Україна" О.П.Крижовачоку, батькам за допомогу у ремонті закладу, шкільного спортзалу.

Гостями цього річного свята школи були заступник сільського голови Гергель В.І. та головний бугалтер відділу освіти Зубко Б.Б. які побажали школярам здоров'я, щоденних успіхів у навчанні, енергії і оптимізму. Зі словами благословення звернулися до дітей отець Степан та отець Михайло

Урочистий сценарій цього свята, яке ніскільки не повторювало попередні, був багатим на фантазію, хвилюючі моменти. Перед присутніми ніби горталися цікаві сторіночки і кожна  - зворушлива до глибини душі. Ось під звуки музики, майбутні випускники (одинадцятикласники), ведуть за руки першокласників; випускники дарують їм подаруночки, мудро вчать бути в школі серйозними, відповідальними, поважати старших. Сторінка друга - учні з подякою за мудре наставництво вручають букети квітів своїм вчителям. Третя -  напутні слова-побажання випускників. Слова привітання надаються і першокласникам. На здоров'я й добро, щедрий урожай на ниві пізнання засіяла їх житом-пшеницею від імені всіх батьків  Збрик Уляна Станіславівна

Настає найурочистіша мить цього свята. Для першокласників зараз озветься  перший шкільний дзвоник, який сповістить про початок нового навчального року. Майбутній випускник Слівінський Ігор і маленька першокласниця Лапцун Дарина обходять з дзвоником всю лінійку, сповіщаючи про початок навчального року.

Свято закінчилося…А на шкільному подвір'ї  ще довго лунали дитячі голоси та веселі мелодії. Відкрилася нова сторінка цікавого шкільного життя, знайомств, здобутків учнів і педагогів.

Хай буде всім нам день оцей, як свято,

Хай буде щастя в серці у батьків,

Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,

Хай буде радість, вищою від слів.