Головна » 2016 » Червень » 16 » Скориківський пришкільний літній табір іноземних мов «Friends»
Скориківський пришкільний літній табір іноземних мов «Friends»

Організація пришкільних таборів  відпочинку є однією з найцікавіших форм роботи з дітьми у літній період.  На базі Скориківської ЗОШ I-III ступенів  практикується проведення таких літніх таборів. Особливістю цьогорічного табору стало те, що він був спрямований на вивчення іноземних мов, зокрема, англійської та німецької. У таборі взяло участь 25 дітей. Вони активно та весело провели свій час, здобули безліч позитивних емоцій.

Робота табору тривала з 1-го по 14-те червня. Розпочалась його діяльність урочистою лінійкою відкриття, на якій вихователі та учні затвердили правила поведінки у таборі. Також вихователі перетворились на казкових героїв, що дуже сподобалося дітям. Захоплюючою виявилась гра-квест, основним завданням якої, було відвідати усі бази та виконати різнотипні завдання на кожній із них. Діти працювали в командах, яких було дві – “Ukrainians” та “Coca-Cola”.

Кожен день був насичений яскравими подіями. Діти розучували англійські пісні, танцювали, грали цікаві ігри іноземними мовами та різноманітні спортивні ігри. У роботі табору окрім учителів іноземних мов брали участь і практичний психолог, учитель фізичного виховання та вихователь групи продовженого дня, а також  культорганізатор та заступник директора з виховної роботи, яка була керівником табору . Вони   проводили психологічні тренінги, захоплюючі вправи та спортивні змагання. Дуже цікавими для дітей виявились гуртки. Вони із задоволення малювали, розмальовували та виготовляли різні вироби за методикою орігамі. Не менш цікавим для них виявилося перегляд мультфільмів англійською мовою. Дітки активно обговорювали проглянуте.

Після  активних занять на дітей чекали смачні обіди, які з любов’ю готували шкільні поварі.

Особливою подією був екскурсійний день. Діти та вихователі із захопленням подорожували селом, збирали квіти з яких потім виготовляли композицію «Мальовниче літо». Також кожен з дітей складав букет з квітів, яким потім порадував своїх близьких.

Загалом, табір пройшов весело та цікаво. Діти отримали нові знання, позитивні емоції та хороший настрій!

Проведення таких таборів є доцільним тому, що учні мають можливість вивчати іноземні мови весело та цікаво, у формі гри, що мотивує до подальшого їх вивчення.